top of page

SINAMICS G120

SINAMICS G120 ürün ailesi, ikinci nesil PM240-2 güç modülleri sayesinde, daha küçük boyutlara sahip olmasına karşın, daha fazla güç çıkışı sunuyor.

Uygun kontrol ünitesi ve aksesuarlar ile, daha hassas ve güvenilir vektör kontrolünden, basit pozisyonlama uygulamalarına kadar birçok ihtiyacınızı tek başına karşılayabiliyor.

 

Ek Özellikleri:

•Artırılmış dayanıklılık

•Yenilikçi "Push-through” soğutma konsepti

•Güç kaybı olmadan yan yana montaj imkanı

•Entegre güvenlik konsepti (PLe/SIL3’e kadar)

•Üç farklı gerilim seviyesi versiyonu (200, 400 ve 690 V)

SINAMICS G120 serisi, pompa, fan, kompresör, konveyör ve endüstriyel proses uygulamalarından, otomotiv, tekstil, paketleme ve birçok endüstride kullanılan makineler dahil geniş bir uygulama alanında ideal çözümler sunar.

G120.png

SINAMICS G120c

Güçlü Fonksiyon Kompakt Dizayn

SINAMICS G120C kendi sınıfında ebat, hızlı devreye alma, kolay kullanıcı kontrolü ve yüksek hata toleransı açısından standartları yeniden tanımlamaktadır.

 

Kompakt tasarımı ile makine imalatçılarının ve satış dağıtım kanallarının ihtiyaçlarını tam olarak karşılarken; uygulama alanlarını taşıyıcı bantlar, mikserler, ekstruderler, pompalar, fanlar, kompresörler ve genel iş makinelerine kadar genişletmektedir.

Makine İmalatçıları İçin Önemli Avantajlar

SINAMICS G120C, uygun maliyetli, yerden kazandıran, kullanılması kolay ve çok sayıda fonksiyona sahip bir hız kontrol cihazına gereksinim duyan OEM' ler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sürücü ünitesi, aşırı yüklenmeye müsait kompakt tasarımı, kullanıcı dostu bağlantı yapısı ve kolay devreye alma özelliği ile standart sürücü uygulamalarında kendine haklı bir yer bulmaktadır. Ayrıca entegre edilmiş safety fonksiyonları(STO), haberleşme seçenekleri ( USS, Profibus, Profinet, CANbus) ve parametre kopyalama için hafıza kartı, Sinamics G120C serisinin benzersiz diğer özelliklerinden sadece bir kaçıdır.

 

Yedi çeşit gövde büyüklüğü ile SINAMICS G120C serisi, 400V gerilim seviyesinde 0.55 kW'tan 132 kW' a kadar güç aralığını kapsamaktadır. Gelişmiş açık çevrim vektör performansı bir çok uygulamanın ihtiyacını başarı ile karşılamaktadır. Ayrıca cihaz Vektör ECO modunda çalışarak motor akımını en optimum şekilde kontrol ederek enerji tasarrufuna katkıda bulunmaktadır.

 

Kullanıcı kontrolü/devreye alma işlemleri, USB üzerinden bir PC kullanarak veya BOP-2 (Temel Kontrol Paneli) ya da IOP (Gelişmiş Operatör Paneli) vasıtasıyla hızlı ve kolayca yapılır.

G120C.png

SINAMICS G120X

SINAMICS G120X: Güçlerin Efendisi

Başarısı kanıtlanmış SINAMICS sürücü ailesinin yeni üyesi SINAMICS G120X frekans dönüştürücü konvertörü, altyapı ve endüstriyel su/atık su uygulamalarının yanı sıra bina otomasyonundaki pompalar ve fanlar için de optimize edildi. Böylece SINAMICS G120X, yaşam kalitesini iyileştirmek için elementlerin gücünden yararlanmak isteyen kullanıcılar için ilk tercih oluyor. Eksiksiz ve kusursuz bir ürün ailesinin parçası olan bu frekans konvertörü, tüm ihtiyaçları karşılıyor.

G120X2.png
G120C.png

Tüm ürün ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca online alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Logo.png
bottom of page