top of page

RFID -Endüstriyel Tanımlama ve Bulma

Sistemlerimiz ile katma değer

Ürün versiyonlarının sayısını artırmak, hem üretimi hem de tedarik zincirini daha karmaşık hale getirir. Bu nedenle, hem karmaşıklığı hem de maliyetleri yönetilebilir hale getiren prosedürleri seçmek önemlidir. Araçlar ve süreçler, ilgili çeşitli görevleri verimli bir şekilde yapılandırmanın anahtarıdır. Üretiminizi esnek bir şekilde kontrol edebilmek, varlıklarınızı verimli bir şekilde yönetebilmek, ürünleri ve bileşenleri güvenilir bir şekilde takip edebilmek ve tedarik zincirinizi akıllıca senkronize edebilmek mi istiyorsunuz? Şimdi SIMATIC Ident ürünlerimizden ve çözümlerimizden bir seçki keşfedin.

Verimli üretim

Üretim ve malzeme akış kontrolünüzü optimize edin

 

Makine tarafından okunabilen, otomatikleştirilmiş ve temassız tanımlama sistemleri tüm üretim ve tedarik zincirlerinde iyileştirmeler yaratır: manuel çalışma adımları azaltılabilir, potansiyel hata kaynakları belirlenebilir ve önlenebilir ve tesis kullanılabilirliği artırılabilir. Üretim daha esnek bir şekilde yapılandırılabilir ve yüksek düzeyde özelleştirme ile bile daha hızlı yapılabilir. Örneğin, iş parçalarının sıralı olarak doğru teslimi, otonom üretim adımlarının esnek bir şekilde planlanmasına izin verir, bu da kurulum hatalarını ve arızaları yeniden işleme ihtiyacını önler. Daha fazla verimlilik ve ekonomiden faydalanırsınız. lojistik, malzeme yönetimi, üretim ve hizmet alanlarında zengin çeşitlilikte.

 

Şeffaflık yaratın

Önceden planlamak

 

Hangi ürünler veya bileşenler, ne zaman, nerede ve hangi durumda mevcuttur? SIMATIC Ident, bu sorulara hızlı ve güvenilir yanıtlar sağlar. Siemens'in RFID ve optik okuma sistemleriyle, tüm ürünler ve parçalar, taşıma sürecinin tüm aşamalarında gerçek zamanlı olarak izlenebilir ve harici diziler gerçek üretime daha iyi entegre edilebilir. Dijital dönüşüm ilerledikçe daha da fazlasını başarabiliriz: sanal veri akışları ve gerçek ürün akışları, hem üretim hem de lojistik süreçlerinde maksimum şeffaflık üretmek için bir araya gelecek. Bu, yalnızca izleme ve izleme bilgilerinin analiz edilmesini ve görselleştirilmesini değil, aynı zamanda analiz edilen verilerin dünya çapında erişilebilir olmasını sağlamayı da mümkün kılar. Böylece ürünler olması gereken yere daha hızlı ulaşır: müşterilerle.

Konumlandırma (RTLS)

SIMATIC RTLS, dijital kuruluşunuz için yer tespit platformudur. Malzeme akışlarında gezinmek, mobil robotları kontrol etmek, bileşen kullanımını izlemek ve nihai ürün montajını tam olarak belgelemek için Gerçek Zamanlı Yer Tespit Sistemini kullanabilirsiniz.

RFID sistemleri

Siemens'in RFID'si malzeme akışlarınızı optimize eder. Her şeyin nerede ve ne zaman olduğunu bilirsiniz, verimli bir şekilde planlayabilir ve süreçleriniz üzerinde hassas kontrol sağlayabilirsiniz. MindSphere'e bağlantı, şeffaflığı, verimliliği ve esnekliği en üst düzeye çıkarır.

Optik tanımlama sistemleri

Siemens'in optik tanımlama sistemleri; 1D / 2D kodların, metin tanımanın (OCR) ve nesne tanımanın güvenilir, esnek ve hızlı okunmasını ve doğrulanmasını sağlar.

Tüm ürün ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca online alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Logo.png
bottom of page