top of page
Dijitaliasyon%20geni%C5%9F_edited.png

DİJİTALİZASYON

DİJİTALLEŞME PROJELERİNİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ

Her şirket dijitalleşme derecesi, endüstriyel ihtiyaçlar veya belirli seçenekler açısından farklıdır. Üç adımdaki bütünsel yaklaşımımız, şirketinizin dijital dönüşümünün tercih ettiğiniz şekilde ilerlemesini sağlar: kendi hızınızda ve bireysel beklentilerinize göre.

Her dijital dönüşümün benzersiz olduğunu anlıyoruz. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için servis uzmanlarımız dijitalleşmenizi ilk günden itibaren ve tüm dönüşüm boyunca destekler.

 

Biz buna danışmanlık, uygulama ve optimizasyonu içeren bütüncül bir dijitalleşme yaklaşımı diyoruz. Odak noktamız, sektörünüz, dijitalleşme dereceniz ve özel dijital gereksinimleriniz dahil olmak üzere tüm benzersiz spesifikasyonlarınızı dikkate alan şirketinizin başarılı bir şekilde dijitalleştirilmesidir.

Servis uzmanlarımız, tesisinizin ve ihtiyaçlarınızın kapsamlı bir resmini oluşturur ve bunu, işletmenizin devam eden uygulaması ve optimizasyonu için bir strateji geliştirmek için temel olarak kullanır. Yedek parça temini ve onarım gibi geleneksel hizmetler de Dijital Kurumsal Hizmetlerin bir parçasıdır.

BAĞLANABİLİRLİK VE BT
SINEMA Remote Connect.png

Endüstri 4.0’ın temeli için gerekli olan makinelerinizin IT sistemleri ile bağlantısını sağlayın.

 

Bilgiyi Makine Öğrenimi ile Kazanca Dönüştürün.

Tekil veri altyapısı ile işletmenizin hareketlerini bütünleşik olarak izleyin, her bir işlemin tüm işletmeye etkisini anlık olarak takip edin.

SCALANCE%20X-200_edited.jpg
SCALANCE%20X_edited.jpg
python-scada-mes.jpg
bottom of page