top of page

Endustriyel Haberleşme

Endüstriyel Ethernet Anahtarları - SCALANCE X

Scalance X - Endüstriyel Ethernet Anahtarları

Her zaman doğru Endüstriyel Ethernet anahtarı - yönetilen veya yönetilmeyen

Güçlü endüstriyel iletişim ağları, dijitalleşmenin temelidir. Bu ağlar içinde, veriler tüm seviyelerde sistematik ve güvenilir bir şekilde dağıtılmalıdır. Endüstriyel Ethernet anahtarları iş için mükemmeldir. SCALANCE X ile Siemens, özel ağ görevine bağlı olarak farklı işlevsel kapsamlara sahip birkaç ürün serisi sunar - her uygulama için doğru anahtar.

Endüstriyel tesisleri korumak için ağ güvenliği

Siber güvenlik, şu anda her işletmenin gündeminde olması gereken konu. Kapsamlı bir koruma stratejisi olarak "Derinlemesine Savunma" ile Siemens, Endüstriyel Güvenlik Standardı IEC 62443'e dayalı olarak tüm seviyelerde savunma şeklinde yanıtlar sağlar. Endüstriyel Güvenlik konseptinin bir parçası, otomasyon ağlarını yetkisiz erişime karşı korumak için ağ güvenliğidir. Bu, ofis ve tesis ağları arasındakiler gibi tüm arabirimlerin kontrol edilmesini veya İnternete uzaktan erişimlerin kontrol edilmesini içerir ve güvenlik duvarları kullanılarak veya uygun şekilde korumalı bir güvenli bölge oluşturularak gerçekleştirilebilir. Profesyonel planlama, tasarım ve mevcut, güçlü ağ altyapılarının uygulanmasına dayalı olarak, kapsamlı ancak güvenli OT ağları oluşturmak mümkündür.

SCALANCE S Endüstriyel Güvenlik Cihazları, ağ güvenliğinin bir parçası olarak "Derinlemesine Savunma" endüstriyel güvenlik konseptini destekler. Otomasyon ağlarını korurlar ve Ofis ve BT dünyasının güvenlik yapılarına sorunsuz bir şekilde bağlanırlar.

Endüstriyel IoT Ağ Geçidi SIMATIC CloudConnect 7

Mevcut tesisleri akıllıca bağlamak

Bulut uygulamaları, endüstriyel bir ortamda dijitalleşmenin faydalarından yararlanmak için önemli bir ön koşuldur. Endüstriyel IoT Ağ Geçitleri SIMATIC CloudConnect 7 ile mevcut tesisler bile MindSphere gibi standartlaştırılmış MQTT protokolünü destekleyen çok çeşitli bulut platformlarına kolayca bağlanabilir.

SIMATIC CC712

Bulut sistemlerine Endüstriyel Ethernet arayüzü üzerinden bağlantı

Endüstriyel IoT Ağ Geçidi SIMATIC CC712, bir SIMATIC S7-300 veya S7-400'ün S7 protokolü aracılığıyla Endüstriyel Ethernet üzerinden bağlanmasına izin verir.

SIMATIC CC716

Bulut sistemlerine Endüstriyel Ethernet veya PROFIBUS / MPI arayüzü üzerinden bağlantı

Endüstriyel IoT Ağ Geçidi SIMATIC CC716, Endüstriyel Ethernet veya PROFIBUS / MPI arabirimi üzerinden yedi adede kadar SIMATIC S7 denetleyicinin bağlantısını destekler.

Tüm ürün ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca online alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Logo.png
bottom of page