top of page
portfolio-12_edited.jpg

OTOMASYON

YENiLiKLERE AÇIK, DiNAMiK KADROMUZ, GELENEKSEL YÖNTEMLERiN DIŞINDA VE ESNEK DÜŞÜNEBiLEN MÜHENDiSLERiMIZiN BULUNDUĞU TASARIM OFiSiMiZDE, BEYiN FIRTINASI YARATAN EKiBIMiZLE TANIŞIN.
 
AKLINIZDA Ki FiKiRLER DAHA ESTETiK VE TEKNOLOJiK TASARIMLAR iLE HAYAT BULURKEN, SiMÜLASYON VE ANALiZ KABiLiYETLERiMiZ SAYESiNDE OLASI SORUNLARDAN ÜRETiM ÖNCESiNDE ARINMANIN RAHATLIĞINI YAŞAYIN.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

     Deneyimli mühendislik kadromuzla projelerinize Mitsubishi, Siemens, ABB, Schneider, Omron gibi dünyanın önde gelen firmalarının otomasyon ürünleriyle çözüm sağlamaktayız. Bu markaların birçoğunun yetkili çözüm ortağı olmamızla birlikte diğer birçok markaya da hizmet vermekteyiz. Otomotiv, kimya, ilaç, biyoteknoloji, yiyecek & içecek, petrol ve gaz, enerji gibi birçok farklı endüstri için çözümler sunuyoruz.

  • Enerji izleme ve raporlama

  • DCS Otomasyonu

  • Proses Otomasyonu

  • Makina Otomasyonu

  • PLC ve RTU Sistemleri

  • Otomatik Yük Atma Sistemleri

PLC – DCS – SCADA – RTU
MAKİNA OTOMASYONU
Mak-4.jpg
portfolio-12_edited.jpg

Endüstriye bağlı olarak, endüstriyel prosesleri çalıştırmak ve otomatikleştirmek için kullanılan cihazları, sistemleri, ağları ve kontrolleri içeren farklı tipte kontrol sistemleri ve ilgili enstrümantasyonları kullanıyoruz. SCADA, PLC ve RTU çözümleri, ekipmanın kontrol odası merkezlerine veri sağlamasına izin veren iletişim kanalları oluşturur. Mühendislerimiz su arıtma tesisi, enerji üretim tesisi veya herhangi bir yerdeki herhangi bir tesisi izlemek için kontrol sistemlerini entegre eder.

Metal işleme, Paketleme, Ambalaj, Tekstil, Plastik, Ahşap, Cam, Seramik, Mermer İşleme, Baskı Makinaları, CNC Makine Modernizasyonu ve daha fazlası için uygulama ve sektörlere yönelik geliştirilmiş olan çözümlerimizle yanınızdayız. Tel çekme sistemleri, anahtar teslim çözüm ve modernizasyon. Enjeksiyon kalıp, ektrüzyon, termoforming ya da havalı ekstrüzyon sektöründe çalışıyorsanız, ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilen çözümler sağlıyoruz. Dikey ya da yatay paketleme makinelerinden, ilaç kozmetik sektöründeki makinelere kutu katlama makinelerinden taşıma robotlarına kadar geniş bir alandaki birçok uygulama için hazırladığımız çözümlerimizi size sunuyoruz. Uçar testere, rotatif kesim, sarım uygulamaları ve benzeri uygulamalar.

bottom of page