top of page

SIEMENS REDÜKTÖR

redüktör-1.png

SIMOGEAR Tahrik sistemleri:  optimum entegrasyon,  maksimum verim

redüktör-2.png

SIMOGEAR motorlu redüktörler, tüm tahrik sistemlerine kusursuz  uyum sağlıyor ve güç aktarma sistemlerin tamamı için dünyanın en  kapsamlı portföyünü sunuyor.

Bu portföy; motorlu redüktörlerden  başlayarak motor yol vericileri,  sürücüler, şalt ekipmanları ve  panolarına ve diğer otomasyon  ürünlerine kadar pek çok uygulamayı  kapsıyor. Bütün bileşenler sahada test  ve kontrol edilip birbiriyle bağlantılı  hâle getiriliyor ve haberleşme  sistemleri için standart arayüzlerle  donatılıyor.

Endüstriyel tahrik teknolojilerine  yönelik talepler sürekli artıyor: Güç  aktarma elemanlarına optimum şekilde  entegre edilebilen,

kompakt ve çok-yönlü motorlu redüktör  çözümleri talep ediliyor. Sektör  özellikle konveyör teknolojisinde daha  fazla esneklik, daha fazla güç, daha  standart bir yaklaşım istiyor.

SIMOGEAR motorlu redüktörler,  pazardaki genel standarda uyumlu  olduğu için mevcut veya yeni makine  ve sistemlere kolayca entegre  edilebiliyor.

Bu yaklaşım sayesinde, ihtiyacınıza özel  uygulamalar için daima en optimum  tahrik sistemini sunuyor.

SIMOGEAR, Pazar ihtiyaçları ile örtüşen  flanş çapı, tork çıkışı, tork kolu, ayak  ölçüleri, mil çapı ölçülerine sahiptir.

Diğer bir deyişle, bu inovatif motorlu  redüktör sistemi, mevcut ya da yeni  makine ve sistemlere kolayca ve bire bir  entegre edilebiliyor.

Eksiksiz çözümlerimizden en iyi  şekilde faydalanın

KS Adaptör: Tek Adaptör ile tüm Servo Motorlara bağlanın

KS Adaptör çözümümüz ile farklı performans ve fiyat seviyesindeki servo motorlara SIMOGEAR redüktörleri kolayca  bağlayabilirsiniz.

-Kamasız bağlantı (kama kaynaklı vuruntular elimine edilir)

-Emsallerine göre %35 daha kısa

-Siemens’in en çok kullanılan SIMOTICS servo motorlarının tamamına adapte edilebilir (1FL6, 1FK2, 1FK7, 1FT7, 1PH8)

-Alüminyum malzemeden yapılmış olduğundan boya gerektirmez

red%C3%BCkt%C3%B6r-3_edited.png

Sürücü entegre SIMOGEAR  motorlu redüktörler

SINAMICS sürücülerin motora entegre edildiği  SIMOGEAR motorlu redüktörler, konveyörlerle ilişkili  her türlü zorluğa mükemmel çözümler sunuyor.

redüktör-4.png

Öne çıkan özellikler:

SINAMICS saha tipi sürücüler  (G115D) özellikle SIMOGEAR  motorlu redüktörlere göre  monte ve konfigüre ediliyor  (motor verileri, fren ve  sıcaklık sensörü)

Hızlı kurulum ve devreye  alma

Kullanımı kolay ve yer  kazandıran sürücü  sistemleri

Tipik uygulamalar:

Konveyör kayışları, ayrıştırma  sistemleri, bagaj ve kargo taşıma  sistemleri, depo ve dağıtım lojistiği,  posta ayrıştırma ve paket dağıtım gibi  konveyör sistemleri.

redüktör-5.png

Tüm ürün ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca online alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Logo.png
bottom of page