top of page
  • Yazarın fotoğrafıDestek Ekibi

SIMATIC Dağıtılmış Kontrolörler -ET200SP -MP-ECO-PRO


ET 200 CPU Dağıtılmış Kontrolörleri, kompakt bir tasarımı esneklikle birleştirir. Dağıtılmış Denetleyiciler, özellikle dağıtılmış zekaya sahip makineler veya çok az kullanılabilir alana sahip seri makineler için orta performans aralığında standart ve arızaya karşı mükemmel çözümdür. SIMATIC ET 200SP CPU'lara ve yeni PC tabanlı SIMATIC ET 200SP Açık Kontrolöre ek olarak, uygulamanız için dağıtılmış kontrolöre karar verirken kanıtlanmış SIMATIC ET 200S ve ET 200pro CPU'ları da seçebilirsiniz.

ET 200SP İşlemci:


SIMATIC ET 200SP, yeni nesil dağıtılmış


G/Ç. SIMATIC ET 200SP için PROFINET bağlantılı CPU'lar mevcuttur. CPU'ların işlevselliği S7-1500'ünkine karşılık gelir. 3 entegre Ethernet portu sayesinde çeşitli bağlantı teknikleri gerçekleştirilebilir. I-Device işlevselliği sayesinde, daha yüksek seviyeli bir CPU'ya bağlantı, standart bir arabirim modülüyle tam olarak aynı şekilde gerçekleştirilebilir. Hata korumalı ET 200SP CPU'lar, standart ve güvenlik programlarının işlenmesini sağlar. Fonksiyonel güvenlik için EN 61508'e (2. Baskı) göre sertifikalandırılmışlardır ve SIL 3'e kadar güvenlikle ilgili uygulamalarda kullanım için uygundurlar.


ISO 13849'a göre IEC 62061 ve PL e.ET 200SP PC Açık Denetleyici:


SIMATIC ET 200SP Open Controller, ilk kontrol-


PC tabanlı bir yazılım denetleyicisinin fonksiyonlarını görselleştirme, PC uygulamaları ve merkezi G/Ç'ler (giriş/çıkış) ile kompakt bir cihazda birleştirmek için bu türden ler.


Yazılım denetleyicisi, Windows'tan bağımsız olarak çalıştırılır ve böylece yüksek düzeyde sistem kullanılabilirliği sunar: bu, denetleyicinin hızlı başlatılmasını kolaylaştırır ve devam eden çalışma sırasında Windows güncellemelerine ve yeniden başlatmaya olanak tanır.


ET 200 pro:


SIMATIC ET 200pro özellikle küçük, son derece


IP65/67 koruma derecesi ile sağlam ve yüksek performanslı G/Ç sistemi. Aynı zamanda, standart ve hatasız işlevsellik ile PROFINET veya PROFIBUS'a bağlanmak için arayüz modülleri içerir. Kapsamlı bir modül yelpazesi de mevcuttur. Güç modülleri ile dijital ve analog I/O modüllerine ek olarak bir motor yolverici ve bir RFID modülü de bulunmaktadır. ET 200pro, sağlam tasarımı sayesinde mekanik yükün yüksek olduğu durumlarda da kullanılabilir.
33 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Komentáře


bottom of page