Notice: Undefined variable: ub in /home/u8085950/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/modules/ultimate_functions.php on line 228

Notice: Undefined variable: ub in /home/u8085950/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/modules/ultimate_functions.php on line 240

PROJELENDİRME

YAZILIM

DEVREYE ALMA

PROJELENDİRME

Arge, revizyon, makine üretimi, fabrika tesis kurulumu gibi işlerimizde uluslar arası standartlara uygun, esnek, okunabilirliği yüksek ve minimun işçilik sağlayarak elektrik projelerinin profesyonel yazılımlar ile çizilmesi.

YAZILIM

  • PLC, DRIVE, HMI, MOTION CONTROL, SCADA, CNC, SAFETY VE ROBOT ürünlerini yüksek mühendislik ile müşteri ve proses ihtiyaçlarına yönelik optimun çözümler sunarak yazılımlarını  yapılması.
  • Ana uzmanlık alanımız olan hareket kontrol(Motion Control) sistemlerinde kullandığımız üst seviye hareket kontrol sistemi olan SIMOTION ürünleri ile SCOUT yazılımını kullanarak her çeşit makine ve proses çözümlerini gerçekleştirme.
  • SIEMENS ‘in mühendislik platformu olan TIA PORTAL ile dijital planlama ve sanal devreye alma sayesinde ürünleri daha kısa sürede piyasaya sunarak, entegre mühendislik fonksiyonları ile mühendislik zamanlarını kısaltma.
  • TIA PORTAL ile tek bir sistemde standart ve güvenli teknoloji, kütüphaneleri sayesinde yeniden kullanılabilirliği, entegre gerçek zamanlı izleme fonksiyonları, verimli yönetim, kontrol ve izleme.
  • SINAMICS sürücülerini kendi içinde programlayarak daha hızlı ve dinamik çözümler oluşturulması.
  • WINCC ile HMI ve SCADA sistemlerinin sadelik ve fonksiyonellik ile programlanması.
  • CNC tezgahlarınız için müşteri ihtiyaçlarına yönelik G kodları ile programlama.
  • C# ve SQL yazılımları ile masaüstü otomasyon çözümlerini endüstriyel otomasyon ürünleri ile haberleştirerek müşteri ihtiyaçlarına uygun entegre mühendisliğin gerçekleştirilmesi. Fabrikanızdaki tüm makine ve hatların verilerini işleyerek veritabanı yönetimini gerçekleştirme.
  • Robotik uygulamalar ve PLC sistemleri ile entegre yazılım.

DEVREYE ALMA

Yazılımını yaptığımız sistemleri müşteri tarafından verilen senaryoya ve prosese uygun, altyapımız ve tecrübemizle bir araya getirerek sistemi optimum çalışır hale getirerek devreye almanın gerçekleştirilmesi.